O mnie

Witam Cię serdecznie na moim blogu!

Sądzę, że Twoja obecność może być spowodowana tym, że chciałeś znaleźć odpowiedź na nurtujące Cię pytanie z obszaru prawa. Dobrze trafiłeś – jestem radcą prawnym. Zawodowo zajmuję się odpowiadaniem na tego rodzaju pytania i rozwiązywaniem problemów. Tak się składa, że lubię swoją pracę. Poczucie dobrze spełnionego obowiązku z pewnością cieszy i motywuje mnie do dalszych działań.

Co jest dla mnie istotne w tym zawodzie?

  • bezpieczeństwo i asekuracja, jakie mogę zapewnić swoim klientom. Stąd też ten blog – abym skutecznie i szeroko uprzedził Cię o istniejących pułapkach, których polskie prawo tworzy bez liku.
  • zaangażowanie – do każdej sprawy podchodzę z odpowiednim skupieniem. Dlatego nie prowadzę spraw „na kolanie”, bowiem moim celem jest zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej pomocy prawnej,
  • Twoje zadowolenie, które przyjemnie dostrzec na etapie współpracy.

Na co dzień zajmuję się obsługą przedsiębiorstw i osób fizycznych działających m.in. w obrębie obszaru tzw. hospitality and leisure, czyli chociażby w branży horeca i turystyki. Udzielam się naukowo pisząc artykuły i występując na konferencjach. Prowadzę też szkolenia, m.in. z zakresu prawa pracy, czy rozpoczęcia działalności gospodarczej.

Prywatnie jestem radosnym i pogodnym człowiekiem, pozostającym w szczęśliwym związku.

Zapraszam do kontaktu i pozdrawiam!
radca prawny Piotr Jankowski