O mnie

Witam Cię serdecznie na moim blogu!

Niewątpliwie Twoja obecność tutaj wynika stąd, że prowadzisz albo chcesz rozpocząć biznes gastronomiczno-hotelarski i napotkałeś na problem. Dobrze trafiłeś. Często mówię znajomym, że moja praca polega na kreowaniu rozwiązań i pomaganiu ludziom.

Lubię swoją pracę. Mam nadzieje, że widać to na blogu. Poczucie dobrze spełnionego obowiązku cieszy i motywuje mnie do dalszych działań.

Co jest dla mnie istotne w moim zawodzie?

  • bezpieczeństwo i asekuracja, jakie mogę zapewnić swoim klientom. Stąd też ten blog – abym skutecznie i szeroko uprzedził Cię o istniejących pułapkach, które tworzy polskie prawo,
  • zaangażowanie – do każdej sprawy podchodzę z odpowiednim skupieniem. Dlatego nie prowadzę spraw „na kolanie”, bo moim celem jest zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej pomocy prawnej,
  • Twoje zadowolenie, które przyjemnie dostrzec na etapie współpracy.

Na co dzień zajmuję się obsługą przedsiębiorstw i osób fizycznych. Spektrum spraw, którymi się zajmuje jest dość szerokie, jednakże prowadzenie spraw czy negocjacji często wymaga znajomości branży. Dlatego szczególnie upodobałem sobie branżę hospitality and leisure.

Udzielam się naukowo pisząc artykuły i występując na konferencjach. Prowadzę też szkolenia, m.in. z zakresu prawa pracy, czy rozpoczęcia działalności gospodarczej.

Prywatnie jestem radosnym i pogodnym człowiekiem. Szczęśliwym ojcem i mężem.

Zapraszam do kontaktu i pozdrawiam!
radca prawny Piotr Jankowski